Замовити привітання на свято білим мішкою

Ростовий Ведмедик у Вінниці

Як замовити привітання?

Для того, щоб швидко замовити привітання ростового ведмедика у Вінниці та у Вінницькій області до вас на свято чи іншу подію, телефонуйте або пишіть на вайбер за телефоном
+38-050-500-40-62

Щоб замовити послуги мішки обов'язково вкажіть замовлення по місту чи на виїзд, адже ціна тоді буде різна. Також вкажіть відразу дату, адже іноді на вихідні чи святкові дні ціна може бути збільшена. Також ціна залежить від часу послуги, адже це може бути експрес привітання, стандартне привітання або на цілу годину. В залежності від формату події менеджер допоможе визначить, що буде актуально саме для вас. Ну і звісно по можливості вказуйте о котрій годині потрібен наш супер медведик, щоб впевнитись, що ми зможемо завітати до вас на свято.

Якщо на святкуванні буде досить багато гостей рекомендуємо брати відразу два ростових ведмедика аніматора, адже один не завжди може впоратись.

Як проходить вітання мішкою?

На перший погляд, може здаватись, що білий ведмедик може не багато, але це не правда. Наш красень великий мішка вміє танцювати, шутити, прикалуватись, вручати подарунки, обіймати, фотографуватись, знімати тік-токи та контент, весело імпровізувати, приймати участь в конкурсах, рекламувати продукцію чи торгову марку, стрибати, а іноді навіть співати.

Гігантський ведмедик досить круто танцює, але наскільки круто це залежить від музики. Музика підбирається під кожного індивідуально. Тому для привітання з днем народження на 5 років, 14, 18, 25, 35, 50 років у нас є індивідуально рекомендована музична підбірка, хоча ви завжди можете внести корективи. Музична колонка входить до ціни з мішки аніматора.

Хоча всі говорять ростовий ведмедик, але це не зовсім істина. Насправді костюм зовсім не ростовий, а пневмокостюм (айро-костюм який надувається). Звідси виходить два важливих ньюанса. По-перше, костюм працює від насоса-генератора та батареї, тому час роботи обмежений до години часу. По друге це технічні моменти. Для того, щоб аніматору одягнути костюм, щоб він надувся потрібен час. Якщо ви замовили пневмо-ведмедика на виписку, наприклад на 14.00, і ведмедик то готовий, але молода сім'я виходить з породіллі з запізненням на пів години, хоча ви замовили привітання на 20хв. Тому обовязково потрібно вказувати деталі менеджеру, щоб той порекомендував як краще діяти з організаційними моментами в тій чи іншій ситуації, і свято не було зіпсоване підводними каменями.

Обов'язкова частина програми

Фотографування з Мішкою

Одна з основної частини програми у привітанні ростовим білим ведмедиком це фотографування. Можливо дивно звучить, але абсолютно будь-хто захоче залишити собі на пам'ять ці милі та приємні серцю спогади. Принаймні у нас були тисячі замовлень на ведмедика але, ще ні разу не було замовлення без фотосесії з косолапим. До речі потішний факт - чим більше мішка вас обіймає, тим більше вам хочеться, ще пофотографуватись.

Дуже часто фотографування з білим медведиком займає 95% всього часу, особливо актуально для весіль, випускних, чи великих заходів. Це пов'язано з тим, що аніматор ведмедик один, а гостей заходу досить багато. Не встигне він появитися та потанцювати, як хтось підбігає вже зробити кадр, а за ним, ще хтось, а там і інші підтягуються. Тому якщо плануєте не робити з мішки фотозони, а залучити його до привітання і хоча б мінімальної шоу програми, рекомендуємо звертатись до ведучого, а краще проговорити з ним сценарій появи волохатого та його місця й дій на святі.

На які події замовляють ведмедя аніматора

Події для білого мішки у Вінниці

День Народження
Для будь-якого віку
Дитяче Свято

Ростовий мішка і дитяче свято це 100% вибух ємоцій.

Весілля

Білий Мішка та біла фата. Досить символічно на весіллі.

Дівич-Вечірка

А чом би ні. Це ж весело танцювати та обіймати мішку.

Зустріч на виписку

А кого ще, спанчбоба, котиків, зайчиків? Мішка саме ТОП!

Рука та серце

Плануєте освідчитись? З Мішкою 99% скаже ТАК!

Корпоратив

Аніматор мішка танцює краще всіх!

Випускний

Якщо не знаєте як розбавити свято? Мішка завжди заходить!

СюрпРиз

Не знаєте, що подарувати? Наш мішання завжди в тєму!

Наші клієнти нам вдячні

Відгуки

Привітання з днем народження та подарунок від ростового ведмедика.
Зазвичай коли клієнт замовляє привітання білого ведмедика аніматора, він дозамовляє подарунок, який надає ростовому мішці, щоб той подарував імениннику чи іменинниці. Зазвичай найпопулярніше це гелеві кульки, адже вони доречні як для дітей, так для дорослих та старших людей, адже кульки це асоціація свята. Дітям замовлять зазвичай подарунок іграшку та солодощі, дівчатам та жінкам квіти та цукерки, чоловікам пляшку алкогольного напою. Звісно це все клієнт купує сам, про те, якщо у вас немає на це часу, можете переговорити з менеджером, адже у нас можуть бути напрацювання з партнерами, які за оплату організують піньяту, гелеві кульки, чи гарний букет квітів чи їстівний набір у формі букета і т д.

Якщо ви находитесь за кордоном чи в іншому місті та бажаєте замовити послуги привітання великого ведмедика, разом з подарунками, можете зробити оплату на карту, а ми відзвітуємося по чеках та займемося організацією самостійно. Також оплата може проходити по безналу для ФОПів та державних замовників або на ЄВРО чи ДОЛЛАРОВІ рахунки, що особливо актуально під час війни, коли багато родичів закордоном.

CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

Чи можливо запросити білого ведмедика на виїзд?
Замовити послуги білого ведмедика аніматора можна у Вінниці та Вінницкій області (Бар,Бершадь, Вінниця, Гайсин, Гнівань, Городок, Жмеринка, Іллінці, Козятин, Калинівка, Крижопіль, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Пісочин, Погребище, Стрижавка, Тульчин, Хмільник, Чечельник, Шаргород, Ямпіль) і навіть по всій Україні.

Також ТЕГИ за якими нас можна знайти в пошукових системах: (Привітання Білий ведмідь, ростовий ведмідь, ростовий ведмідь на день народження, ростовий ведмідь на свято, привітання ростовим ведмедем, привітання ростового ведмедя, ростові ведмеді замовити на свято, лялька ростова ведмідь замовити на свято, замовити ростового ведмедя на день народження, замовити ростового ведмедя, привітання ростова лялька ведмідь, ростова лялька ведмідь на день народження, вітання з днем ​​народження ростовим ведмедем, білий ростовий ведмідь на день народження, ростовий білий ведмідь привітання, ростова лялька білий ведмідь на день народження, ростовий ведмідь на захід, аніматор ростовий білий ведмідь, ростова лялька ведмідь білий на день народження, замовити, привітання білого ведмедя з днем ​​народження, ростові ляльки ведмедів, привітання білого ведмедика, замовити на день народження ведмедика великого, великий ведмедик для привітання, замовити великого ведмедика на привітання, аніматор ведмідь на день народження, ведмідь аніматор на день народження, аніматор ведмідь, замовити на день народження ведмедя аніматора,
великий ведмідь аніматор, ведмідь привітати аніматор, замовити аніматора білий ведмідь, замовити великого ведмедя аніматора, білий ведмідь аніматор, білий ведмідь на захід привітання, ростовий надувний ведмідь, замовити білого ведмедика, ведмедик привітати пологовий будинок, білий ведмідь не дорого, Ростовий ведмідь, Ростові ведмеді, Ростового ведмедя, Ростова лялька, Ростову ляльку, Великого ведмедя, Великий ведмідь, Великі білі ведмеді, Аніматор, Аніматори на свято, Організація на Свято, День народження, Дочка, Син, Дитина, Дитина, День народження, Подарунок до, Сюрприз, Шоу на весілля, Умка,2,6м, 3.3 метра, Корпоратив, Банкет, Ювілей, Ведучий, Фотограф, Ведмідь гігант, аніматор, аніматори, весілля, промо, реклама, привітання, оренда ведмедів, ведмедик, ростова лялька, костюм, дитяче свято, випускний, оренда авто, оренда на весілля, Ведмідь тікток, Ведмідь з тіктоку, тик ток ведмідь,великий білий ведмедик , велика ростова лялька білий ведмідь).


Завдяки цим словам нас находять, щоб замовити привітання!

Замовити послуги білого ведмедика у вінниці на партнерських сайтах

ПАРТНЕРИ