Найактуальніше

Купити Піньяту на Свято

Піньята - це неймовірно азартна та енергійна гра, яка подобається однаково сильно як дітям, так і дорослим! Замовити піньяту можна не тільки на дитячий День Народження, але й на корпоратив для дорослих, весілля чи гендерну вечірку. Це дуже крутий спосіб розважитись самому, і подарувати щасливі емоції всім присутнім. Ми є виробником піньят, тому у нас можна придбати кулю-сюрприз абсолютно будь-якого зовнішнього вигляду, індивідуальний дизайн для нас не проблема! Працюємо швидко, якісно та відповідально. Доставка по всій Україні!

Купити Піньяту в Україні за доступною ціною можна за телефоном +38-095-650-00-44

Обирайте піньяту, яку подобається, в нашому каталозі. Або ж зателефонуйте нам і ми виготовимо для вас піньяту на будь-який смак - індивідуальний дизайн, будь-який колір, будь-яка тематика; для дітей, для дорослих; для дитячого дня народження, гендерної вечірки, весілля, корпоративу тощо.

Найчастіші запитання
Коротко про головне
купити піньяту на свято

Піньята від виробника

Розважити дітей сьогодні так легко! Особливо коли мова йде про мексиканську гру - піньяту! Це на сьогодні один із найпростіших, найсучасніших та найактуальніших способів для урізноманітнення дитячих свят.

Піньята - це величезна іграшка, яка робиться з декоративного пап'є-маше та всередині заповнюється цукерками, мішурою та всілякими сувенірами. За розміром піньяти бувають дуже різними. Можна виготовити зовсім маленьку піньяту, а можна гігантську. Все залежить від ваших власних потреб та побажань. Виглядають вони завжди яскраво, бо прикрашаються різнокольоровими стрічками, пір'ям, шматочками фольги тощо.

Ми є прямим виробником піньят. Тому у нас можназамовитиабсолютно будь-якупіньяту! Найпоширеніша - це куля-сюрприз! Вони круглої форми. Але так само ви можете замовити піньятуквадратної форми, у вигляді певної фігури, цифри, букви... Все на ваш розсуд. Ми зробимо для вас піньяту на замовлення в найкращому вигляді, швидко та якісно!

Насамперед зазначаємо, що кожна піньята має віконечко, яке відчиняється. І ви можете наповнити її чим завгодно! Ми ж пропонуємо мінімальне наповнення відразу - безкоштовно! Це зазвичай кульки, конфеті, серпантин. Але є можливість купити піньяту з преміум-наповненням, за додаткову плату. Подробиці вам повідомить менеджер при прийнятті вашого замовлення.

У нас можна купити піньяту будь-якого розміру:

Стандарт - 35 см в діаметрі;
Велика - 45 см в діаметрі;
Гігантська - від 55 см і більше.
Обирайте розмір піньяти, орієнтуючись на кількість людей, які будуть в неї грати, та вміст, яким ви бажаєте наповнити піньяту.

Палиця для розбивання піньятидо комплекту не входить, але ми можемо додати її (за додаткову плату). Окрім того, є можливість замовити декоровану біту - ми задекоруємо палицю відповідно до дизайну піньяти, зробивши повноцінний комплект.

Щоб замовити піньяту вам потрібно подзвонити за тел.+38-095-650-00-44 або заповнити Форму для зворотного дзвінка. Швидку обробку замовлення та своєчасне виготовлення піньяти гарантуємо!

Ціна на піньяту може значно варіюватися залежно від її розміру, складності дизайну, матеріалів, з яких вона зроблена тощо. Також враховуйте той фактор, що доставка піньяти також потребує певних коштів.

CRM-форма з'явиться тут

Купити піньяту на свято

замовити піньяту

Піньята на замовлення

Піньята - розвага для дітей

Піньята створює святкову атмосферу та приносить море веселощів, сміху та радості. З гри в піньяту легко влаштувати справжнє шоу з музикою та світловими ефектами!

Суть гри в піньяту

Суть в тому, що фігура з пап'є-маше підвішується на гачок, дерево або мотузку. Гравцям зав'язують очі й вони мають розбити піньяту спеціальною бітою. Але можна використовувати й будь-яку іншу зручну палицю. Головне, треба пам'ятати про техніку безпеки.

Результат гри

Коли піньята розбивається, її вміст - різноманітні солодощі, сувеніри, конфетті, призи - на учасників “падає дощ” із подарунків! Це справді весела розвага, причому тут цікава не тільки сама участь, а й безпосередньо - результат!

Правила гри в піньяту

Сьогодні піньята є невід'ємною частиною дитячих свят, днів народжень, весільних заходів і навіть дорослих корпоративів. Але багато людей насправді не знають як грати в цю гру, як правильно вішати піньяту або як її розбити так, щоб це було ефектно. І для тих, хто замовляє піньяту на своє свято вперше, рекомендуємо взяти до уваги основні правила цієї гри:

Установка піньяти

Як повісити піньяту?

Насамперед потрібно вибрати місце, де висітиме ваша піньята. Цілком підійдуть баскетбольний кошик, довга гілка дерева або гачок у стелі.
Якщо гості вашого свята зовсім маленькі, то піньяту можуть просто тримати двоє дорослих.

Найголовніше - це те, що піньята повинна бути повішена правильно. Вона повинна висіти вище над головою, так щоб удар по ній приходився на її нижню частину.
І тут на допомогу може прийти палиця Вastone, спеціально призначена для підвішування та розбивання піньяти.

Процес гри в піньяту

У грі можуть брати участь як діти, так і дорослі. Гравець бере биту і намагається розбити піньяту. Кількість спроб ви встановлюєте самі, але дітей краще вишикувати в чергу, щоб вони не заважали один одному. 

Найцікавіший і найпоширеніший варіант гри – своєрідні «жмурки», коли граючому зав'язують очі й розкручують його, перш ніж дозволити удар. Щоб зробити гру ще кумеднішою, до піньята прив'язують мотузку і розгойдують її, підіймають вгору або несподівано опускають. Не забувайте, що суть гри в піньяту - розбити іграшку, щоб дістатися заповітних сюрпризів!

!!! Обов'язково гра дітей в піньяту має відбуватись під наглядом дорослих.

На який захід можна

Купити святкову піньяту

Купити піньяту на дитяче свято

Піньята на день народження

Купити піньяту на дитячий день народження - чудовий спосіб здивувати дитину незвичайним подарунком. Наприклад, до дня народження дівчинки можна придбати іграшку у вигляді замку для принцес, блискучої Феї Дінь-Дінь, Ельзи з мультфільму «Холодне серце», Єдинорога чи інших казкових героїв, які подобаються дівчаткам. На святі у хлопчика актуальними будуть веселий Губка Боб, куля з картинкою із мультфільму «Тачки Макквін», піратський корабель, Крош із анімаційного серіалу «Фіксики» тощо. У нашому каталозі є безліч цікавих варіантів для діток будь-якого віку та будь-якої статі. 

Якщо ви влаштовуєте свято для підлітків, можна замовити тематичну піньяту. А перш ніж її розбити, піньяту можна використати як прикрасу святкового столу.

Купити піньяту для дорослих

Піньята на корпоратив, вечірку чи весілля

Піньята для дорослих може бути відмінним варіантом розваги на будь-якому святі або вечірці. Зазвичай піньяти для дорослих більші за розміром і містять різноманітні предмети, які можуть зацікавити дорослих, такі як невеликі пляшки алкогольних напоїв, конфеті зі смаком алкоголю, косметичні засоби, шоколад та інші подарунки. Купити піньяту на весілля - це також чудовий спосіб розважити не тільки наречених, але й всіх присутніх на святі. Замовити піньяту на гендерну вечірку чи будь-який корпоратив також можна! Всюди, де потрібно гарно провести час і отримати задоволення та подарунки, прийде в нагоду піньята!

Скільки коштує піньята?

Вартість піньяти на свято може бути різною, бо залежить від багатьох складових. Наприклад на ціну прямо впливає розмір фігури, складність її виготовлення, декорування та наповнення. Ми є виробником цих чудо-фігур, тому у нас можна купити піньяту ціна якої буде максимально приємною та значно нижчою, ніж в інших. Адже ми не займаємось перекупом, не накручуємо цінник і можемо надати вам найвигіднішу цінову пропозицію.

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

CRM-форма з'явиться тут

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.