НОРІЯВиробник Дитячих та Спортивних Майданчиків

БЛАГОУСТРІЙ - ЦЕ МИ

Про Компанію

Дитячі Гірки

Купити Дитячі Гірки та вуличні спуски в Черкасах та Черкаскій Області від компанії виробника "Noriya". Ми виготовляємо якісну продукцію по низьким цінам. Надаємо гарантію, сертифікати, працюємо з налічними та по безналу, заключаємо договір. Доставляємо дитячий майданчик по м.Черкаси та всій Україні.

Зверніть увагу, що даний сайт є візиткою нашої компанії, всі оновлення ведуться на сайті від ПРОМа, тому, щоб побачити ціни на продукцію, просто нажміть на будь-який товар, або дивіться весь каталог.

Купити Дитячу Гірку
Гірка Малюк
Розміри 2600х620х1300 мм

Купити Дитячу Гірку
Комета Мала
Розміри 2850х720х1500

Купити Дитячу Гірку
Комета Велика
Розміри 4000х600х2600 мм

Купити Дитячу Гірку
Комета Велика XXL
Розміри 4600х780х2800 мм

Купити Дитячу Гірку
Острів МАДАГАСКАР
Розміри 3250х620х1500мм

Купити Дитячу Гірку
Гірка Слоник
Розміри 3150х620х1700 мм

Купити Дитячу Гірку
Гірка Універсальна
Розміри 4800х3080х2900 мм

Дитяча гірка
Кролик Роджер
Розміри 1900х600х1500 мм

Зверніть Увагу, що компанія "Норія", як виробник - постійно старається покращувати якість нашої продукції, тому ми періодично можемо вносити зміни в кострукції, дизайн та матеріали на основі особистих іноваційних розробок і відгуків від клієнтів, без додаткових оповіщень. Данні зміни не впливають на першочергові заявлені функціональні властивості. Внаслідок чого візуалізація, технічні характеристики, вага і розмір можуть незначно відрізнятись від першочергової каталожної картинки.

Дитячі гірки та спуски в Черкасах для дітей на вулицю, у двір, в дитячий садок, школу, в парк - можна купити у нас за низькою ціною. Наші ціни низькі, адже цех виробляє ігрові комплекси для аукціонів та тендерів на Прозоро, проте через пандемію 2020, ми вийшли на приватний ринок, та ціна у нас осталась низькою. Ми робимо на замовлення і продаємо без посередників. Якщо ви хочете вигідно замовити дитячий майданчик за низькою ціною, то звертайтеся за нашими контактами.

З яких матеріалів Ми виготовляємо ігрові гірки та спушки до них для дітей?
Практично вся основа ігрових комплексів зроблена з металу, з якісними затертими швами, декоративна частина зроблена з вологостійкої фанери. Щільність металу і фанери залежить від ціни майданчики і самого товару. Фарбування в основному дорогими синтетичними, однокомпонентними фарбами (аналог фарби, що використовуються у фарбуванні АВТО).

Гірки під замовлення

Інші Гірки

УВАГА! Дані спуски не самі ходові і ціни на ці позиції не перераховувались після підняття ціни на матеріали з яких виготовляються дитячі гірки, тому ціни на ці позиції дитячих гірок не дійсні і прораховуються індивідуально.

Дитячі Гірки
Гірка "Стандарт"
Ціна не прорахованна
Розміри 3100х640х1500 мм

Дитячі Гірки
Гірка Антивандальна
Ціна не прорахованна
Розміри 3315х540х1900 мм

Дитячі Гірки
Гірка Фантазія
Ціна не прорахованна
Розміри 2700х530х1750 мм

Дитячі Гірки
Фантазія Велика
Ціна не прорахованна
Розміри 3550х530х2280 мм

Дитячі Гірки
Гірка Васильок
Ціна не прорахованна
Розміри 3315х550х2020 мм

Дитячі Гірки
Гірка "Кавун"
Ціна не прорахованна
Розміри 2900х800х1500 мм
Купити на Пром ЮА

Наші Товари на Prom.ua

Купуйте наші ТОВАРИ зручно та безпечно на звичному для Вас МаркетПлейсі на PROM.UA
CRM-форма з'явиться тут

Як Замовити?

Для зв'язку з нами зателефонуйте або напишіть на вайбер. Також ви можете заповнити форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

Купити дитячі гірки та спуски з доставкою по всьому Черкасах та Черкаській області (Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Черкаси, Чорнобай, Чигирин, Шпола) і навіть по всій Україні.


Перевод.

Купить детские горки с доставкой по всех Черкассы и Черкаской области(Ватутино, Городище, Драбов, Жашков, Звенигородка, Золотоноша, Каменка, Канев, Корсунь-Шевченковский, Лысянка,, Маньковка, Монастырище, Смела, Тальное, Умань, Христиновка, Черкассы, Чернобай, Чигирин, Шпола) и даже по всей Украине.