НОРіЯ - ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ДЕТСКИХ И СПОРТИВНЫХ ПЛОЩАДКОВ

БЛАГОУСТРойство - это Мы

Консультация +38-099-755-98-56

Додаткові послуги до

Відкриття Дитячого Майданчику

Пропонуємо замовити додаткові послуги, що значно урізноманітнять процес відкриття дитячого майданчику та принесуть дітям шквал позитивних емоцій, а батькам - впевненість у всіх своїх діях і навіть трохи спокою. Маємо широкий вибір розважальних програм, ідеї для оригінальних привітань, а також - надаємо послуги оренди професійної апаратури (звук, світло, спецефекти) і багато іншого.

Для замовлення чи консультації телефонуйте за номером +38-095-650-00-44

Розваги для дітей

Замовляйте додаткові розважальні програми для дітей на урочисте відкриття дитячого майданчику. Це може бути як проста декорація гелевими кульками, так і група професійних аніматорів, що підготують цікаві й повчальні шоу для ваших дітей. Повірте, таким чином, малеча значно більше зацікавиться і порине у процес відкриття з неабиякою радістю.

Безліч позитивних емоцій та гарний настрій гарантовано, і не лише дітям, а й дорослим також. Пропонуємо велику кількість супутніх послуг, які зможуть доставити в рази більше радощів! Супровід, підтримку і сервіс гарантуємо!

розважальна програма для дітей
аніматори для дітей

Оригінальні привітання

Замовляйте послуги унікальних і напрочуд цікавих ростових ляльок чи нашого неймовірного Білого Ведмедика і вони з радістю привітають ваших діток зі святом. Процес відкриття дитячого майданчику таким чином перетворить на унікальне дійство завдяки залученим додатковим персонажам.

Додати особливості та вишуканості святковій програмі дуже легко, якщо звернутись за допомогою до нашої компанії і замовити додаткові послуги, що несамовито удосконалять будь-яку подію на будь-якій локації. Маємо в своєму каталозі велику кількість цікавих персонажів і заготовлених програм для привітань за кожної нагоди.

Оренда апаратури

Відкриття дитячого майданчику - це завжди веселе і цікаве дійство. І дуже часто такий захід передбачає наявність музики, світлових ефектів, а іноді й навіть сцени чи подіуму.

Пропонуємо взяти в оренду якісну і професійну звукову апаратуру, світлове обладнання, сучасні спецефекти, сцену і подіум в прокат. Таким чином ви значно зекономите кошти, адже взяти в оренду вийде набагато дешевше, ніж купувати нове обладнання. А наявність якісного звуку та креативного освітлення (особливо у темний час доби) неабияк спростить і значно покращить організаційний процес проведеного заходу.

Не потрібно довго зважувати всі "за" та "проти" щоб дійти висновку, що оренда звуку, світла та спецефектів - це чудовий варіант для такої події, як відкриття майданчика. Для замовлення телефонуйте за вказаним номером.

оренда сцени

Каталог послуг

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по вказаному номеру телефона або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

CRM-форма з'явиться тут